Sharm el Sheikh


Krásný Egypt
Sharm el Sheikh je nádherná egyptská oblast situovaná kolem několika zátok v čele s Naama bay, která ročně přiláka tisíce turistů z celého světa.

Najdete zde vše, co je pro skvěle strávenou dovolenou potřeba a buďte si jisti, že zejména nádherné podvodní scenérie vám opravdu vyrazí dech. Není žádným tajemstvím, že Rudé moře patří k těm nejčistším na světě a o oblasti Sharm el Sheikh tohle platí dvojnásob. Není proto divu, že toto místo patří mezi potápeči k nejvyhledávanějším destinacím.
Navštivte www.MapyZdarma.czCo se potápění týče, užijí si zde jak profesionálové tak i naprostí nováčči. Pokud chcete pečlivě prozkoumat barevné korálové útesy, stačí si objednat ponor s kvalifikovaným lektorem, případně se vydat zkoumat na vlastní pěst. Je to jen na vás.

Z vlastní zkušenosti můžeme zejména doporučit návštěvu národního parku Ras Mohamed, který se nachází zhruba 35 km od Sharm el Sheikh a pro potápění je jako stvořený. Najdete zde totiž naprosto nedotčenou přírodu a neporušené korály, kde se to barevnými rybičkami jen hemží.

Co se týče ubytování a služeb, můžeme vám Sharm el Sheikh jen doporučit.
Najdete zde ty nejluxusněji zařízené hotelové komplexy takových gigantů jako Hilton, Holiday Inn nebo Four Seasons, které jsou situovány kolem zátoky Naama Bay, jenž patří k těm nejžádanějším.
V okolí hotelů najdete také golfová hřiště, aquaparky a další zábavná centra, takže se zde rozhodně nebudete nudit.